Listopad 2013

Zachran život nevinným konům!!!

28. listopadu 2013 v 20:47 | Radča
Rzhodl/a jsi se pomoct při záchraně koní? Volná hříva funguje jako blog, který chce dát STOP týrání koní. Staň se jeho členem, podílej se na jeho vzniku, zachraň koně, promluv za ně! Děkujeme všem, kteří do nás vkládají víru a důvěru, snažíme se vám vše oplácet, volnahriva je tu pro koně. A pro lidi, jako jste vy, pro lidi, kteří se nebojí vyjít z davu, říct svůj názor, bránit koně a stát si za tím. I já, i vy, všichni jsme na stejné lodi. Hledáme mír mezi člověkem a živým tvorem, mír mezi člověkem a koněm.
Přihlaš se do klubu - volná hříva a pomoš mi zachránit týrané koně ...Promluv za ty, co mluvit nedokáží!
1.přezdívka
2.blog
3.Myslíš si, že je správné týrat koně? (víceméně kontrolní otázka)
4. Dáš si tuto ikonku na blog a pomužeš rozšířit informaci o záchraně týraných koní? (Na blog, na howrse nebo na jiný internetový server)
Informace:Pokud nemáš blog ale navštěvuješ nějaký koňský, virtuální server jako je npř. howrse tak napíšeš místo blogu svou přezdívku na howrse nebo jiném serveru a tam si do profilu dáš ikonku ;)
Někteří jste mi tu psali, že ikonka nelze na howrse vložit, tak jsem si udělala ten čas a zkusila to - vložit to JDE, musíte nejprve ikonku skopírovat a pak jí vložit pomocí CTRL+V (tedy zmáčknete ctrl, přidržíte, a dotoho v)

Adresa ikonky: Pokud vám nepůjde skopírovat na BLOG, tak dejte HTML a tam skopírujte:
<p><a href="http://volnahriva.blog.cz/1007/prihlas-se-do-klubu-volna-hriva"><img style="display:block;margin-left:auto;margin-right:auto" title="klikni =)" src="http://nd03.jxs.cz/895/326/d49b9abdf5_66983573_o2.jpg" alt="klikni =)" /></a></p>

Pověst o vojáku Hagenovi-česká amerika

7. listopadu 2013 v 15:17 | Radča |  Záhady
Toto jsem sama sepsala snad se bude líbit!

LEGENDA O české Americe:
V jednom lomu v české americe se
našel lístek se jménem na kterém bylo
napsáno jméno německého vojáka HAGEN!
dodnes se neví zda to byl dělník
či německý voják.Legenda praví že v jednom
lomu české ameriky je spadlá kolejnice což je
pravda.Ten kdo na kolejnici 3krát zabouchá
přivolá prý fantoma lomů české
ameriky. legenda praví:
jednou jedni trempové tábořili v české americe.Měly žízen tak poslaly jednoho malého trempa pro vodu. ten se bál a tak s ním šel ještě jeden větší. došly ke kolejnici a ten starší povídá: zaboucháme si? ten malý vykřikl: Ne,nezahrávej si s osudem! ale ten větší už bouchal. zabouchal poprvé. nic se nestalo. zabouchal podruhé a uslyšely hlasitý smích. malý se chudák rozbrečel. tan větší zabouchal potřetí a slyšely kroky. malý se dal na útěk. ten velký za ním volal : počkej,to je jen sranda vystřelily si z nás! ale malý už doběhl do tábora a začal: tam se něco děje! někdo tam je!! a ostatní trempy tam zavedl. nikde nikdo nebyl jen studánka byla rudě zbarvena krví.
tato legenda je ale velmi stará a neví se jestli je vymyšlena.

Venus,Draculaura a Rochelle

7. listopadu 2013 v 15:00 | Radča |  Monster High
Tak jsem brouzdala po netu a našla tento obrázek.Líbí??