Zachran život nevinným konům!!!

28. listopadu 2013 v 20:47 | Radča
Rzhodl/a jsi se pomoct při záchraně koní? Volná hříva funguje jako blog, který chce dát STOP týrání koní. Staň se jeho členem, podílej se na jeho vzniku, zachraň koně, promluv za ně! Děkujeme všem, kteří do nás vkládají víru a důvěru, snažíme se vám vše oplácet, volnahriva je tu pro koně. A pro lidi, jako jste vy, pro lidi, kteří se nebojí vyjít z davu, říct svůj názor, bránit koně a stát si za tím. I já, i vy, všichni jsme na stejné lodi. Hledáme mír mezi člověkem a živým tvorem, mír mezi člověkem a koněm.
Přihlaš se do klubu - volná hříva a pomoš mi zachránit týrané koně ...Promluv za ty, co mluvit nedokáží!
1.přezdívka
2.blog
3.Myslíš si, že je správné týrat koně? (víceméně kontrolní otázka)
4. Dáš si tuto ikonku na blog a pomužeš rozšířit informaci o záchraně týraných koní? (Na blog, na howrse nebo na jiný internetový server)
Informace:Pokud nemáš blog ale navštěvuješ nějaký koňský, virtuální server jako je npř. howrse tak napíšeš místo blogu svou přezdívku na howrse nebo jiném serveru a tam si do profilu dáš ikonku ;)
Někteří jste mi tu psali, že ikonka nelze na howrse vložit, tak jsem si udělala ten čas a zkusila to - vložit to JDE, musíte nejprve ikonku skopírovat a pak jí vložit pomocí CTRL+V (tedy zmáčknete ctrl, přidržíte, a dotoho v)

Adresa ikonky: Pokud vám nepůjde skopírovat na BLOG, tak dejte HTML a tam skopírujte:
<p><a href="http://volnahriva.blog.cz/1007/prihlas-se-do-klubu-volna-hriva"><img style="display:block;margin-left:auto;margin-right:auto" title="klikni =)" src="http://nd03.jxs.cz/895/326/d49b9abdf5_66983573_o2.jpg" alt="klikni =)" /></a></p>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama