Mega horoskop na rok 2014!

18. února 2014 v 17:57 | Radča
Mega Horoskop na rok 2014
Zjisti co tě v roce 2014 čeká!
Beran:
V roce 2014 byste se měli zaměřit na rodinu, milí Berani. Osobní život by měl být letos prioritou a zastiňovat ten profesionální. Rodina vám poskytne pocit bezpečí. Je to ideální čas pro sblížení se s příbuznými. Výše uvedené ale zcela neplatí pro Berany narozené mezi 30. březnem a 6. dubnem. Ti budou letos procházet obdobím transformace.
Býk:
Planetární konstelace roku 2014 naznačuje, že to bude rok plný výzev a zkoušek, milí Býci. Saturn v opozitním znamení Štíra vás bude i letos nutit k zodpovědnému jednání. Rok 2014 bude testem vašich schopností a osobní síly. A to platí především pro Býky narozené po 7. květnu. Planetární postavení ukazuje na problémy v práci, v osobním životě a na nedostatek energie. Mohou se objevit i zdravotní potíže.
Blíženci:
Planetární postavení ukazuje na poměrně snadný rok, milí Blíženci. Mnohé oblasti vašeho života budou fungovat úspěšně bez větší námahy a patrně se budete těšit profesnímu úspěchu i dobrým mezilidským vztahům. Neměli byste se však oddávat pocitu, že to tak zůstane navždy. Naopak. Měli byste letošního roku využít ke zmapování všech stránek svého života a zjistit, co je potřeba udělat k jeho zlepšení.
Rak:
Nikomu by se nemělo v první polovině roku 2014 tak dařit jako vám, milí Raci. Proto byste měli odložit svou obvyklou opatrnost a jednat. Nebojte se experimentovat a zkoušet nové věci. Jupiter, planeta štěstí, se až do poloviny července bude pohybovat vaším znamením. To naznačuje, že se bude jednat o výjimečné období, neboť se tato konstelace opakuje jednou za 12 let.
Lev:
Letos budete muset být trpěliví, disciplinovaní a mít pevnou víru, milí Lvi. Teď si nemůžete dovolit riskovat, přehánět či plýtvat. Úspěch mohou čekat jen ti zrozenci znamení Lva, kteří se podřídí pravidlům, přijmou zodpovědnost, budou vytrvalí a nebudou se vyhýbat potížím a překážkám.
Panna:
Vše nasvědčuje tomu, milí zrozenci znamení Panny, že novoroční plány a předsevzetí si letos splníte. V tomto roce dostanete mnoho příležitostí plně využít své vnitřní síly a schopností. Bude se vám především dařit, pokud budete spolupracovat s druhými či v rámci nějakých organizací. Díky druhým lidem budete úspěšnější a viditelnější. A to platí pro všechny zrozence znamení Panny kromě lidí narozených mezi 28. a 31. srpnem.
Váhy:
Rok 2014 je časem změn ve vztazích, milí zrozenci znamení Vah. Planetární postavení naznačuje, že váš postoj k druhým, ale především k příbuzným a partnerskému vztahu, se bude měnit. Už nebudete chtít dělat kompromisy, přizpůsobovat se druhým, ale budete asertivnější, odvážnější a nezávislejší. Váš přístup překvapí lidi okolo vás a patrně se s některými z nich budete muset i rozloučit.
Cool! horoskop
Štír:
Rok 2014 nenaznačuje jednoduchý čas, milí Štíři. Planetární postavení ukazuje na konec jednoho cyklu vašeho života a počátek nové fáze. Chcete-li z těchto konstelací vytěžit co nejvíce, pak musíte rozpoznat, co vám bere energii a sílu. Co ovládá a omezuje váš život? Strach? Závislosti? Zlozvyky? Dluhy? Lidi? Saturn je symbol moudrého učitele, který nás upozorňuje na oblasti, jež je třeba změnit a rozvíjet.
Střelec:
V letošním roce byste se měli snažit spíše dokončit rozdělané aktivity než začínat něco nového, milí Střelci. Rok 2014 by měl být časem sebezdokonalování. V příštím roce začne nový cyklus vašeho života, a je proto důležité, abyste byli dobře připraveni. Pokud vám to zaměstnavatel umožní a vaše každodenní povinnosti dovolí, pak si letos udělejte sabatikl - volný rok. Astrální kombinace druhé poloviny roku je pro tvůrčí volno ideální.
Kozoroh:
Pokora, sebekontrola, zvědavost a pozitivní myšlení jsou nejlepší strategií, jak přežít náročný rok 2014, milí Kozorozi. V letošním roce si dávejte pozor na to, co si přejete. Může se vám to totiž splnit. Stejné přitahuje stejné. Negativní naladění přitahuje potíže, a optimismus zase šťastné náhody. V roce 2014 byste se měli naučit ovládat svou mysl. Pokud nejste spokojeni se svým životem, pak je třeba změnit myšlení a chování.
Vodnář:
Hlavní lekcí letošního roku bude zbavování se iluzí, milí Vodnáři. Již od minulého roku jste testováni. Saturn ve znamení Štíra od vás požaduje, abyste přijali zodpovědnost za svá předchozí rozhodnutí, především za ta, která jste učinili v letech 2005 a 2006. Teď je čas, kdy budete vracet dluhy - materiální, morální a emocionální.
Ryby:
Zapomeňte na všechny svoje předchozí pochybnosti, strachy, přešlapy či pochybení, milí zrozenci znamení Ryb. Planetární postavení letošního roku ukazuje na skvělý čas pro lidi, kteří se nebojí plně využívat své kreativity a schopností. Bude se vám dařit, pokud budete mít neotřesitelnou jistotu, že můžete být člověkem, kterým jste vždy chtěli být, a že můžete mít život, o kterém jste vždy snili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama