Červenec 2014

Nadpřirozená láska 3

16. července 2014 v 12:32 | Radča
3

Odepsal mi! Bojím se tu zprávu přečíst. Ok,chce se o mě dozvědět víc. Jé,co já si navymýšlel kravin! A je to tu,chce se sejít. Sakra,já mám strach,fakt proč sem do toho šel?! Láska dokáže zblbnout. A docela dost. Jsou dvě odpoledne,naši odjeli na nákupy. Najednou něco prolétne vzduchem a přede mnou stojí Kiki. Kiki,on se chce sejít! Super,tak na co ještě čekáme? Kdy? V sobotu ve tři u Lípy. No vidíš,jen den abychom se připravily! Kiki začne velet. Oblečení,paruku,šminky vše ti půjčí sestra. Ty budeš dělat volavku a já si na něj za stromem počíhám. Ten se bude divit,já mu zvednu madle! Kiki je fakt odvážná. Tak já půjdu a ty si půjč ty věci,večer jsem tu,no a já musím k ségře pro ty věci. Klepu. Sakra,co si o mě ségra pomyslí?! Dále!,zařve sestra. Ségra,je mi to docela trapný ,ale nepůjčíš mi nějakou paruku,oblečení a šminky? Vyhrknu to na ni. Seš teplej? Sestra je v šoku. Ne,zakroutém hlavou. Tak k čemu to chceš? Ségra je prostě typická ženská. Hned Tě začne vyzpovídat,no jé,je. Dělám to kvůli někomu koho mám rád a na kom i záleží,odbudu ji. Jo tak a která je ta štastná? Začne výslech. Do toho ti nic není!,zařvu na ni. Tak si je vem a už mi dej pokoj,ségra po mě hodí věci a zabouchne mi před nosem dveře. Kiki už na mě čeká. Ukaž ty věci! Super tak zítra v jednu,čau! Ani nestihnu odpovědět a Kiki už je pryč. Je sobota jedna hodina odpoledne. Kiki mě právě krášlí. Hotovo,povedlo se mi to,chválí se Kiki. Zvedám se a opoštím pokoj,směr lípa….

Nadpřirozená láska 2

12. července 2014 v 18:03 | Radča
2

Domů se vracím až pozdě večer. Rodiče už jsou domá,jéje! Co se ti stalo? Kde jsi byl? Jsi celý mokrý! Máma byla zděšená. Nic mi není jsem v poho. Zamknul jsem se v pokoji. Takže to máme to a to a hele! Tady něco je! Cože? Ten muž ted vylákává oběti na chatu? Hmm,dobrá tragedie. Vyláká obět na domluvené místo,okrade,zabije….Nemohl jsem usnout. Až to povím Kiki! Ještě že jsou prázdniny! Kdybych měl jít do školy… Den ubýhal strašně pomalu. Večeři jsem rychle shltal a šup,šup do lesa za Kikčou. Sakra,já se snad zamiloval!
Kiki na mě mává už z dálky. Tak cos našel?,vyzvídá hned. Všechno jsem hned na Kikču vychrlil. Super,takže náš plán je jasný. Kiki na mě kouká d'ábelským pohledem. Blázníš?,vyjeknu. A proč ne? Snad si nemyslíš že dovolím aby tě zabil. Byla by tě škoda. Kiki na mě mrkne. Ok,souhlasím nakonec. Kiki mi samou radostí vlepí pusu na tvář. Tak už běž,jo a kde bydlíte? Že bych se zastavila…. Hned u lesa,ten velký bílý dům. Jo,vím. Kolik ti vlastně je? Sedmnáct,odpoví. Je tohle snad náhoda?,pomyslím si. Vždyt' mě je sedmnáct taky. Už budu muset,začnu se loučit,ahoj. Pa,pa! Zavolá Kiki a zamává mi. Dlouho do noci jsem byl na počítači. Najednou mi někdo položil ruku na rameno. Trhnul jsem sebou. A víte kdo tam stál? Kikča! Víš jak jsem se lekl?,utrhnu se na ni,vůbec jsem tě neslyšel. Nezapomen,kárá mě Kikča,já jsem duch. No,ale k věci. Tak co? Jo,zdá se že jsem toho týpka našel. Super! Kikča neskrývá své nadšení.Napsals mu? Jo!,ale mám trochu strach,odpovím sklesle. Však já tě nedám,řekne Kikča a vlepí mi pusu na tvář. Kiki,začnu pomalu a tiše,Kiki,já tě mám rád. Však já tebe taky,usměje se na mě Kiki.

Proč jsou kluci tak necitliví?

4. července 2014 v 20:49 | Radča
Proč? Proč kluci umíte jen lámat srdce? Dobrá,neplatí to na všechny,ale myslím že na velkou většinu ano. Každá z nás už to určitě zažila,když se o vás kluk zajímá. Smějete se spolu,ty se směješ jeho vtipům,on tvým. Trávíte spolu každou chvilku. Před kamarády před tebou dělá borce,aby tě zaujal. Vítá tě vždy milým úsměvem,flirtujete spolu jak nejvíc se dá. Jsi v sedmém nebi. Ano, i já toto zažívala. Byla jsem štastná jak blecha. Normálně se spolu smějem,loučíme se milým úsměvem a těšíme se na další den jak se zase potkáme. Druhý den přijdu,on chvíli později. Pozdravím ho,neodpoví mi,ani se na mě nepodívá. A jak se hned hnal za jinou! Proč?! Směje se s ním jiná,flirtuje s ním jiná. Včera jsem to byla ještě já. Proč ti kluci nemají trochu citu?! Jak můžou být tak sprostí? A že ten náš flirt trval,tak 5 měsíců? Hlavně,že pár dní před tím než se ke mě prachsprostě otočil zády všude vykjládal jak mě má rád. Něpřej si hochu mě potkat,nebo si týden nesedneš! Ano,toto asi zažila každá,ale já si bohužel tuto bolest zažila ještě jednou. Určitě se vám někdy stalo,že kluk starší tak o dva,tři roky,do kterého jste hrozně zamilovaná svámi začal flirtovat. Nejdřív jsou to jen nesmělé pohledy,ale pak! Těšíte se na každou chvíli kdy ho uvidíte. Já toto také zažila. Vždy když jsem se na něj podívala,široce se na mě sladce usmíval a já taky. Byla jsem opět v sedmém nebi. Jednou to ale bylo jinak. Jdu a jako vždy se na něj usmívám. On se ,ale na mě ani nepodíval. A hotovo,konec. Ok,nic jsem si od toho neslibovala ,ale taky mi to srdce zlomil,tak jako první. A tak se pořád jen dokola ptám: Kluci,proč jste vůči nám,holkám tak necitliví?!
PS.: Toto neplatí na všechny kluky,ale na velkou většinu ano