Únor 2015

Laky Miss Sporty

1. února 2015 v 19:16 | Radča
Ahoj,
mám pro Vás připravený článek o lacích na nehty Mis Sporty. V následujících dnes Vás chci seznámit i s dalšími značkami.
Laky od Mis Sporty,jsou myslím si cenově dobré a navíc máte jistotu kvalitního výrobku. Na nehteh dlouho vydrží,takže nemusíte nehty každý třetí den znova lakovat. Odlakojí se dobře a mají krásně barvy. S těmito laky jsem nanejvýše spokojená a myslím si,že když je máte pro někoho jako dárek,máte jistý úspěch Usmívající se.Omlouvám se,že je článek tak krátký,ale píšo ho už po druhé,napoprvé byl výrazně delší. V příštích článcích to napravím Usmívající se. Jinak,jak budu mít čas,tak ty mé laky nafotím+jak vypadají na nehteh. Napište do komentářů,jak jste s těmito laky spokojeni vy Usmívající se.

Vysvědčení+návrat

1. února 2015 v 17:42 | Radča
AHOJ!!!!!
Tak výzo máme za sebou! Usmívající se Učení je sice pořád hora,ale není toho tak už moc. Sice jsem již na 2.stupni,ale dobré. Na výzo jsem měla 5 dvojek,takže vyznanmenání Usmívající se. A co vy? Pochlubte se do komentů.
Jinak,dlouho jsem tu nebyla,ale vracím se! Nebudu sice moc aktivní,ale budu se snažit Usmívající se. Najdete mne také na asku-Radulkamachr,odkaz mi sem dát nejde Zamračený. Můžete mi tam psát otázky,co by Vás třeba zajímalo,nebo jaké články byste chtěli atd.
Doufám,že i nadále budete tento blog navštěvovat a s úsměvem se na něj vracet.


Vaše Radča Mrkající